Basit Fiyatlandırma

Size uygun
planı seçin

Herhangi bir gizli ücret olmaksızın şeffaf fiyatlandırma, böylece ne ödeyeceğinizi her zaman bilirsiniz.

  %17 tasarruf et Standart
$49/month
Standard Plan 7 gün cretsiz deneyin
%17 tasarruf et Platinum
$99/month
Platinum Plan 7 gün cretsiz deneyin
%17 tasarruf et Gelişmiş
$249/month
Ultimate Plan 7 gün cretsiz deneyin
Kısa Bağlantılar
Bağlantı Tıklamaları 25,000 / ay 150,000 / ay 1,000,000 / ay
Veri saklama 30 günler 90 günler 180 günler
Biyo Sayfaları 10 25 100
QR Kodlar 10 50 100
Özel Açılış Sayfası 5 10
CTA Yer Paylaşımları 5 10
Markalı Alan Adları 1 2 5
İzleme Pikselleri 10 50 100
Kanal Yönetimi 10 25 50
Kampanyalar
Takm üyeleri 3 5
Özel Takma Adlar
Coğrafi hedefleme
Cihaz Hedefleme
Dil Hedefleme
A/B Testi
Son
Tıklama Limiti
Parametreler
Markalamayı Kaldır
Premium Etki Alanları
Geliştirici API'si
Bağlantıları İçe Aktar
Verileri Dışa Aktarma
Reklamsız Deneyim
 
  7 gün cretsiz deneyin 7 gün cretsiz deneyin 7 gün cretsiz deneyin

Özel bir plana mı ihtiyacınız var?

Mevcut planlarımız ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa, ihtiyaçlarınıza göre özel bir plan oluşturacağız.

Sıkça Sorulan Sorular

Sorularınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bize Ulaşın
Talep edilmesi durumunda ilk 15 gün içerisinde kesintisiz iade yapılmaktadır. Bu süreye 7 günlük deneme süresi dahildir.
İptal edilene kadar abonelik için seçtiğiniz her dönemin başında otomatik olarak ücretlendirilirsiniz.
Evet! Herhangi bir plan ile başlayabilir ve premium özelliklerin keyfini çıkarmak için istediğiniz zaman planınızı yükseltebilirsiniz.
Özellikle tonlarca karakter ve sembol içeriyorsa, uzun bir web adresini kaç kişi hatırlayabilir? Kısa bir URL, bağlantınızı daha akılda kalıcı hale getirebilir. İnsanların bağlantınızı kolayca hatırlamasını ve başkalarıyla paylaşmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda içeriğinize gelen trafiği önemli ölçüde artırabilir. Daha pratik bir açıdan bakıldığında, müşterilerinizle ister çevrimdışı ister çevrimiçi etkileşim kurmak isteyin, kısa bir URL'yi teminatınıza dahil etmek de daha kolaydır. Netbrandly, link oluşturmanın, izlemenin ve yönetmenin basit bir yolunu arayan bloggerlardan küçük markalara ve büyük işletmelere kadar herkes için en iyi URL kısaltıcıdır.
Biyo sayfaları, sosyal medya hesaplarınızda profil bölümünüze ekleyebileceğiniz tıklanabilir URL'yi ifade eder. Çoğu sosyal medya platformu, takipçilerinizi web sitenize, ürün sayfanıza, içeriğinize veya başka bir önemli sayfaya çekmeniz için biyografinize bir bağlantı ekleme seçeneği sunar.  Netbrandly ile oluşturduğunuz biyo sayfalarınızı istediğiniz gibi özelleştirebilir, takipçilerinize özel içerikler sunabilir ve yönlendirebilirsiniz.
Netbrandly, temel olarak bir link kısaltma servisidir ancak bu servisi diğer link kısaltma servislerinden öne çıkaran katma değeri yüksek birtakım özellikler vardır. Servisimiz kullanıcıların uzun URL'leri kısaltarak daha kolay paylaşmalarını ve bunları daha kolay hatırlamalarını sağlar. Örneğin, bir web sayfasının URL'si "https://www.netbrandly.com/very/long/url" ise, Netbrandly kullanılarak bu URL "netly.ink/2FA" gibi bir kısa link haline gelebilir. Netbrandly, ayrıca URL kısaltmalarının nereden geldiğini ve ne kadar süreyle kalındığını izleyebilen bir link takibi servisi de sunar. Bu sayede kullanıcılar, paylaştıkları linklerin performansını izleyebilir ve daha etkili bir pazarlama stratejisi geliştirebilirler. Bunun ötesinde kullanıcılar hedef web sitelerinde kullanıcılara gösterilebilen açılır pencereler ve CTA mesajları da oluşturabilirler. Biyo sayfaları, dinamik QR kodlar gibi araçlar da Netbrandly tarafından sunulur ve kullanıcılarımız linke tıklayan insanları cihaz kategorisi ve bulunduğu konum gibi kriterlere göre farklı adreslere yönlendirilmesini sağlayabilirler.